تحویل فوری شهر تهران با پیک موتوری و پست پیشتاز سراسر ایران

درباره فروشگاه اینترنتی اندروید باکس ایران

فروشگاه و مرجع تخصصی سیستم های مالتی مدیا پلیر حرفه ای، لوازم جانبی و گیمینگ

 

اندروید باکس فروشگاه آنلاین بررسی تخصصی و فروش اندروید باکس، گجت های اندرویدی، سینمای خانگی، سیستم‌های صوتی و تصویری و گجت های جذاب و جدید دنیای دیجیتال  و انواع لوازم جانبی آنها است.
ما باور داریم هر شخصی با هر سطح دانش و سلیقه‌ای تفاوت کیفیت صدا، تصویر و عملکرد عالی را متوجه می‌شود.
کالاهای ارایه ‌شده در اندروید باکس در راستای کسب بهترین تجربه کاربری و کامل ترین حس مالتی مدیای خانگی در سطح سینمایی انتخاب شده اند.
بی‌شک مطالعه مجله اینترنتی اندروید باکس را به ‌تمامی علاقه‌مندان دنیای دیجیتال و صوت و تصویر حرفه‌ای پیشنهاد می‌کنیم.

 

جواد مظفری

Android Box Vcard Qrcode
logo-samandehi

دارای “نماد اعتماد الکترونیک”

کسب و کار اندروید باکس در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی احراز هویت و امنیت می باشد. ضمنا این فروشگاه عضو سامانه “نشان ملی رسانه ای دیجیتال” است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به ‌خصوص خواهد بود. به نحوی ‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌ که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید.

0
سبد خرید شما خالی است!برگشت به فروشگاه